Vaarschema Ferry Porfyrousa

De veerboot Porfyrousa onderhoudt een dagelijkse verbinding (buiten het hoogseizoen 6 dagen per week) tussen Kythira en Neapolis, gelegen in het zuiden van de Peloponessos. Van eind juli tot begin september vaart de veerboot soms meerdere malen per dag op en neer. Neapolis ligt op zo’n 5 uur rijden vanaf Athene en u kunt het per auto of per bus (reisduur 7 uur) bereiken. De route er naar toe door de Peloponessos is erg fraai. Het meest recente vaarschema treft u hieronder aan.

Daarnaast bevaart de veerboot Ionis Lines de route Piraeus, Kythira, Kreta, Gythion en Antikythira. Klik hier voor het vaarschema van Ionis.

Vaarschema Ferry Porfyrousa - Ferry Porfyrousa

Vaarschema Ferry Porfyrousa – Ferry Porfyrousa

 


 

 

VAARSCHEMA FERRY PORFYROUSA VAN 15-06-2018 TOT 19-07-2018:

 
DAG/DAY NEAPOLIS – KYTHIRA KYTHIRA – NEAPOLIS
MAANDAG/MONDAY* 09:00 – 10:15 16:00 – 17:15
DINSDAG/TUESDAY 12:30 – 13:45 16:00 – 17:15
WOENSDAG/WEDNESDAY 09:30 – 10:45 11:30 – 12:45
DONDERDAG/THURSDAY* 09:00 – 10:15 16:00 – 17:15
VRIJDAG/FRIDAY 14:30 – 15:45 16:15 – 17:30
ZATERDAG/SATURDAY 10:00 – 11:15 14:00 – 15:15
ZONDAG/SUNDAY** 11:00  – 12:15 15:00 – 16:15

* Elke maandag en donderdag om 10:30 Kythira-Antikythira-Kythira

** Zondag  8-7-2018 en zondag 15-7-2018 aangepast schema Neapolis-Kythira 09:30-10:45 en Kythira-Neapolis 17:00 – 18:15

 


 

VAARSCHEMA FERRY PORFYROUSA VAN 20-07-2018 TOT 03-09-2018:

 
DAG/DAY NEAPOLIS – KYTHIRA KYTHIRA – NEAPOLIS
MAANDAG/MONDAY 09:30 – 10:45 12:00 – 13:15
14:30 – 15:45 17:00 – 18:15
DINSDAG/TUESDAY* 09:30 – 10:45 11:45 – 13:00
14:00 – 15:15 20:30 – 21:45
WOENSDAG/WEDNESDAY 09:30 – 10:45 12:00 – 13:15
14:30 – 15:45 17:00 – 18:15
DONDERDAG/THURSDAY* 09:30 – 10:45 11:45 – 13:00
14:00 – 15:15 20:30 – 21:45
VRIJDAG/FRIDAY 09:30 – 10:45 12:00 – 13:15
14:30 – 15:45 17:00 – 18:15
ZATERDAG/SATURDAY 09:30 – 10:45 12:00 – 13:15
14:30 – 15:45 17:00 – 18:15
ZONDAG/SUNDAY 09:30 – 10:45 12:00 – 13:15
14:30 – 15:45 17:00 – 18:15

* Elke dinsdag en donderdag om 11:00 Kythira-Antikythira-Kythira

 


 

VAARSCHEMA FERRY PORFYROUSA VAN 04-09-2018 TOT 26-09-2018:

 
DAG/DAY NEAPOLIS – KYTHIRA KYTHIRA – NEAPOLIS
MAANDAG/MONDAY* 09:00 – 10:15 16:00 – 17:15
DINSDAG/TUESDAY 12:30 – 13:45 16:00 – 17:15
WOENSDAG/WEDNESDAY 09:30 – 10:45 11:30 – 12:45
DONDERDAG/THURSDAY* 09:00 – 10:15 16:00 – 17:15
VRIJDAG/FRIDAY 14:30 – 15:45 16:15 – 17:30
ZATERDAG/SATURDAY 10:00 – 11:15 14:00 – 15:15
ZONDAG/SUNDAY 11:00  – 12:15 15:00 – 16:15

* Elke maandag en donderdag om 10:30 Kythira-Antikythira-Kythira

 

 


 

Het vaarschema is gebasseerd op de laatst bekende informatie van Porfyrousa. Klik op de afbeelding hieronder om via de website van GTP Ferry Connections te checken of er wijzigingen zijn in de vaartijden.

 

GTP Ferry connections

 


 

PRIJS TICKETS ENKELE REIS

PER PERSOON € 12,50
PERSONENAUTO € 44,50

 

 

 

De prijzen van de tickets zijn indicatieprijzen en kunnen tussentijds aangepast worden.

 


 

ONLINE BOEKING (KLIK OP AFBEELDING):Tickets Neapolis-Kythira

 

Vaarschema is gebasseerd op de laatst bekende informatie van Porfyrousa. Check voor vertrek altijd de website www.openseas.gr voor de exacte vaartijden of bel met de betreffende ticketoffice.

 

TELEFONISCHE/EMAIL BOEKINGEN:

Vertrekplaats Neapolis:

Vatika Bay, Dematis, 0030-27340-24004 of 0030-27340-29004, email: vatbaydr@otenet.gr

Vertrekplaats Kythira:

Kithira Travel Chora, 0030-27360-31390 of Fax: 0030-27360-31490, e-mail: kkmk@otenet.gr

Kithira Travel Potamos, 0030-27360-31848

Deel deze pagina op:

English