Xenonas Fos ke Choros Kythira

Veerboot Neapolis-Kythira

De veerboot Porfyrousa van Triton Ferries onderhoudt een dagelijkse verbinding (buiten het hoogseizoen 6 dagen per week) tussen Kythira en Neapolis, gelegen in het zuiden van de Peloponessos. Van eind juli tot begin september vaart de veerboot soms meerdere malen per dag op en neer. Neapolis ligt op zo’n 5 uur rijden vanaf Athene en u kunt het per auto of per bus (reisduur 7 uur) bereiken. De route er naar toe door de Peloponessos is erg fraai. Het meest recente vaarschema treft u hieronder aan.

Tussen 11/01/2022 en 02/03-2022 uit de vaart vanwege groot onderhoud!!

Schema 03/03/2022 - 31/05/2022

DAY / DAGNEAPOLIS - KYTHIRAKYTHIRA - NEAPOLIS
SUNDAY / ZONDAG11:00 - 12:1514:00 - 15:15
MONDAY / MAANDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
TUESDAY / DINSDAG12:30 - 13:4516:00 - 17:15
WEDNESDAY / WOENSDAGNO FERRYNO FERRY
THURSDAY / DONDERDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
FRIDAY / VRIJDAG14:30 - 15:4516:15 - 17:30
SATURDAY / ZATERDAG10:00 - 11:1514:00 - 15:15

Schema Pasen

DAY / DAGNEAPOLIS - KYTHIRAKYTHIRA - NEAPOLIS
WEDNESDAY 20-04-202209:00 - 10:1516:00 - 17:15
THURSDAY 21-04-202211:00 - 12:15
17:30 - 18:45
13:00 - 14:15
19:30 - 20:45
FRIDAY 22-04-202211:00 - 12:15
15:30 - 16:45
13:00 - 1415
17:30 - 18:45
SATURDAY 23-04-202210:00 - 11:15
12:00 - 13:15
SUNDAY 24-04-2022 NO FERRYNO FERRY
MONDAY 25-04-202209:00 - 10:15
14:00 - 15:15
11:30 - 12:45
16:30 - 17:45
TUESDAY 26-04-202209:00 - 10:15
14:00 - 15:15
11:30 - 12:45
16:30 - 17:45
WEDNESDAY 27-04-202209:00 - 10:15
16:00 - 17:15

Schema 01/06/2022 - 07/07/2022

DAY / DAGNEAPOLIS - KYTHIRAKYTHIRA - NEAPOLIS
SUNDAY / ZONDAG11:00 - 12:1515:00 - 16:15
MONDAY / MAANDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
TUESDAY / DINSDAG12:30 - 13:4516:00 - 17:15
WEDNESDAY / WOENSDAG09:30 - 10:45
11:30 - 12:45
THURSDAY / DONDERDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
FRIDAY / VRIJDAG14:30 - 15:4516:15 - 17:30
SATURDAY / ZATERDAG10:00 - 11:1514:00 - 15:15
EXCEPTIONS:
MONDAY 13-06-202209:00 - 10:15
14:00 - 15:15
11:30 - 12:45
16:30 - 17:45
TUESDAY 14-06-202209:00 - 10:1516:00 - 17:15

Schema 08/07/2022 - 04/09/2022

DAY / DAGNEAPOLIS - KYTHIRAKYTHIRA - NEAPOLIS
SUNDAY / ZONDAG09:30 - 10:45
14:30 - 15:45
12:00 - 13:15
17:00 - 18:15
MONDAY / MAANDAG09:30 - 10:45
14:30 - 15:45
12:00 - 13:15
17:00 - 18:15
TUESDAY / DINSDAG09:30 - 10:45
13:45 - 15:00
11:45 - 13:00
20:30 - 21:45
WEDNESDAY / WOENSDAG09:30 - 10:45
14:30 - 15:45
12:00 - 13:15
17:00 - 18:15
THURSDAY / DONDERDAG09:30 - 10:45
13:45 - 15:00
11:45 - 13:00
20:30 - 21:45
FRIDAY / VRIJDAG09:30 - 10:45
14:30 - 15:45
12:00 - 13:15
17:00 - 18:15
SATURDAY / ZATERDAG09:30 - 10:45
14:30 - 15:45
12:00 - 13:15
17:00 - 18:15
EXCEPTIONS:
MONDAY 15-08-202209:30 - 10:4517:00 - 18:15

Schema 05/09/2022 - 02/10/2022

DAY / DAGNEAPOLIS - KYTHIRAKYTHIRA - NEAPOLIS
SUNDAY / ZONDAG11:00 - 12:1515:00 - 16:15
MONDAY / MAANDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
TUESDAY / DINSDAG12:30 - 13:4516:00 - 17:15
WEDNESDAY / WOENSDAG09:30 - 10:45
11:30 - 12:45
THURSDAY / DONDERDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
FRIDAY / VRIJDAG14:30 - 15:4516:15 - 17:30
SATURDAY / ZATERDAG10:00 - 11:1514:00 - 15:15

Schema 03/10/2022 - 31/10/2022

DAY / DAGNEAPOLIS - KYTHIRAKYTHIRA - NEAPOLIS
SUNDAY / ZONDAG11:00 - 12:1514:00 - 15:15
MONDAY / MAANDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
TUESDAY / DINSDAG12:30 - 13:4516:00 - 17:15
WEDNESDAY / WOENSDAGNO FERRY
NO FERRY
THURSDAY / DONDERDAG09:00 - 10:1516:00 - 17:15
FRIDAY / VRIJDAG14:30 - 15:4516:15 - 17:30
SATURDAY / ZATERDAG10:00 - 11:1514:00 - 15:15

Boekingen

Kithira Travel Chora
TEL: 0030-27360-31390
E-mail: info@kithiratravel.gr

Kithira Travel Potamos
TEL: 0030-27360-31848

Vatika Bay in Neapolis
TEL: 0030-27340-24004
E-mail: ticketstokythera@gmail.com

Online boekingen

Disclaimer

De bovengenoemde schema’s en prijzen zijn gebaseerd op informatie gepubliceerd op het internet. Wij proberen altijd de meest recente informatie te vermelden maar wij accepteren geen enkele aansprakelijkheid voor de juistheid en/of volledigheid van de genoemde informatie.

MENU